Artykuł reklamowy
Neptun Gym Fitness kusi bogatą ofertą!

Odkryj w sobie miłość do sportu! Tej jesieni postaw na aktywność fizyczną w Neptun Gym Fitness. W ofercie klubu znajdziesz 31 propozycji zajęć fitness prowadzonych przez wykwalifikowaną i kreatywną kadrę trenerską. Dodatkowym atutem klubu jest siłownia bogato wyposażona w sprzęt renomowanych marek.

Ofertę klubu uzupełnia jedyna w Starogardzie sala spinning, w której znajdziesz 15 rowerów stacjonarnych wzorowanych na jednośladach profesjonalnych kolarzy. Jesienią w Neptun Gym Fitness zażyjesz też sporej dawki relaksu. Na członków klubu czeka strefa SPA z trzema rodzajami saun (fińską, parową, infared), dwie komory natryskowe z wiaderkami oraz podgrzewane siedzisko wokół którego rozprzestrzenia się zmysłowy zapach kadzideł. Ofertę relaksacyjną wzbogacają też świadczone w klubie zabiegi masażu, konsultacje dietetyczne oraz solarium.

Neptun Gym Fitness to również najdłużej otwarta siłownia w mieście, która zaprasza wszystkich miłośników sportu codziennie od poniedziałku do niedzieli. Klub honoruje również karty partnerskie: MultiSport, FitSport, FitProfit oraz OK System.

Neptun Gym Fitness
Ul. Pomorska 7,
83-200 Starogard Gdański
tel. 515 539 689

Email: info@neptungym.pl

neptungym.pl

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.