11-10-18
Gm. Czersk. Śledczy przedstawili zatrzymanemu zarzuty
Policjanci zatrzymali 20-latka, który próbował ukryć narkotyki

W miniony wtorek (9.10) wieczorem policjanci z Komisariatu Policji w Czersku realizowali nakaz doprowadzenia jednego z mieszkańców gminy Czersk na rozprawę sądową. Po wejściu pod wskazany adres na posesji policjanci zauważyli mężczyznę, który na ich widok zaczął się bardzo nerwowo zachowywać i schwał się za samochodem, gdzie próbował ukryć worek w którym były popakowane woreczki z zielonym suszem, białym proszkiem oraz tabletki.

Dodatkowo funkcjonariusze przeszukali auta stojące na posesji. W jednym z nich znaleźli wagi służące do ważenia narkotyków.

Przeprowadzone badanie narkotestem wykazało, że jedną z zabezpieczonych substancji jest marihuana. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Kolejne środki zostaną przekazane biegłemu, który określi jakie substancje zakazane one posiadają.

Wczoraj (10.10) śledczy przedstawili zatrzymanemu mieszkańcowi Czerska zarzuty dotyczące posiadania substancji odurzających. Za to przestępstwo grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Chojnice

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.