Artykuł reklamowy
Solidna boazeria, deska podłogowa, tarasowa,
listwy, podbitka elewacyjna, ogrodzenia oraz OPAŁ

PRODUKCJA - MONTAŻ

Polecamy również OPAŁ
W ciągłej sprzedaży OPAŁ – drewno , pocięte
lub o dł. ok. 3 metrów (ceny od 70 zł).


Zakład Stolarski Bolesław Reszka istnieje od 1996 roku. Specjalizacja firmy to: boazeria, podbitka dachowa, deska elewacyjna i podłogowa, szalówka. Produkujemy również listwy wykończeniowe, konstrukcyjne i montażowe.


Wykonujemy też pełną gamę kratek do drzwi oraz różnego rodzaju sztachety do płotów drewnianych i balustrady. Realizujemy także inne zamówienia związane z obróbką drewna i przecieraniem drewna. Jako surowca używamy głównie drewno drzew iglastych z okolicznych Borów Tucholskich. Nasze wyroby mają tradycyjne wzornictwo, modyfikowane według życzeń klienta.

Nadrzędnym celem działalności naszej firmy jest wykonywanie produktów o wysokiej jakości pozwalających zaspokoić rosnące wymagania rynku. W związku z tym oferta naszej firmy skierowana jest do osób i zakładów, którym zależy na wysokiej jakości, rzetelności oraz szybkiej realizacji zamówienia.

Dysponujemy własnym transportem.

Dzięki doświadczeniu i wykwalifikowanemu personelowi wykonujemy również montaż naszych wyrobów i wykończenia wnętrz. Doradzamy, pomagamy we właściwym wyborze materiałów. Atutem naszej firmy jest wieloletnie doświadczenie w branży i rozsądna cena.

Jako firma jesteśmy zainteresowani również współpracą z innymi firmami w branży drzewnej i budowlanej. Jesteśmy otwarci na współpracę z hurtowniami i sklepami.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą: TUTAJ

ZAPRASZAMY!

 

Zakład Stolarski Produkcyjno-Usługowy
Bolesław Reszka
Pustki 2, 89-651 Gotelp (k. Czerska)

tel. 52 39 86169 / kom. 605 437 716
listwy@interia.eu

 

PEŁNA OFERTA FIRMY (ZDJĘCIA):
WWW.BOAZERIAPODBITKA.PLPolecamy również OPAŁ
w DOBREJ CENIE!

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.