7-02-19
Czersk. Niebzpieczne miejsce na ul. Gen. Hallera
Czytelniczka:
Uszkodziłam podwozie samochodu

Nasza czytelniczka informuje o niebezpiecznym miejscu na ul. Gen. Hallera w Czersku (w pobliżu wjazdu na parking – od strony ul. Dr Zielińskiego). Fragment ulicy obok studzienki kanalizacyjnej jest zapadnięty (na zdjęciach). Dodatkowo przy studzience wystaje luźna kostka, z której wykonano odcinek traktu.   

- W tym miejscu uszkodziłam podwozie samochodu. Na szczęście naprawa nie była kosztowna, jednak dziura może się pogłębiać. Dlatego uważam, że zarządca drogi powinien niezwłocznie tym się zająć – mówi czerszczanka.

Sprawę skierowaliśmy do Urzędu Miejskiego w Czersku (gmina jest zarządcą traktu). Miejsce zostanie zabezpieczone, a następnie naprawione.

Przypomnijmy, drogi są ubezpieczone, dlatego w podobnych przypadkach można wystąpić z wnioskiem o wypłatę odszkodowania.

(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.