8-02-19
Czersk. Rodzina poszkodowana w pożarze
Podziękowania dla ofiarodawców

Kochani!
W czwartek 7 lutego, przyniesione przez Was dary dla Patrycji, zostały przekazane jej rodzinie. W bardzo krótkim czasie, bo od wtorku, zgromadziliśmy dzięki Waszemu zaangażowaniu wiele kilogramów proszku do prania, litrów płynów do płukania tkanin, detergentów do mycia, szorowania, mnóstwo myjek, gąbek, rolek ręczników papierowych, kostek mydła, opakowań rękawiczek lateksowych… Duży samochód był zapełniony aż po dach!

Wiedziałyśmy, że można na Was liczyć! Dziękujemy licealistom, nauczycielom oraz cudownym ofiarodawcom z zaprzyjaźnionych szkół podstawowych (SP1 i AS), którzy swoimi małymi rączkami pomagali upychać do samochodu przyniesione przez siebie środki czystości. Jeśli ktokolwiek miałby wątpliwości – mamy w Czersku wspaniałe dzieciaki i młodzież!

Mama Patrycji w imieniu swoim i najbliższych przekazuje następujące słowa:

„Gorąco dziękuję wszystkim, którzy ruszyli nam na pomoc. Nie spodziewałam się, że tak szybko uda się zgromadzić aż taką ilość detergentów potrzebnych do tego, żeby szybko doprowadzić do porządku dom po pożarze. W dzisiejszych trudnych czasach łatwo stracić wiarę w dobroć drugiego człowieka, ale dzięki Wam, dzięki Waszej hojności  i bezinteresowności można tę wiarę odbudować. Jeszcze raz z całego serca dziękuję organizatorom zbiórki i wszystkim ofiarodawcom.”

My też dziękujemy wszystkim za kawał dobrej roboty!

Jesteście wspaniali, cudowni, kochani!

Jak dobrze, że można na Was polegać!

VSB & MS
LO Czersk


Przypomnijmy, rodzina z Bielaw w gm. Czersk, do której trafiły dary z w/w zbiórki została poszkodowana w pożarze – zobacz artykuł TUTAJ(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.