12-04-19
Czersk. Włodarz odpowiada
Czytelnik pyta burmistrza o lewoskręt

Przedstawiamy list czytelnika, który podejmuje temat wykonania lewoskrętu do miejscowości Krzyż – publikujemy poniżej. Mieszkańcowi odpowiada burmistrz.

„Witam
W związku z informacją jaką przedstawił Pan burmistrz Przemysław Biesek Talewski na jednej z sesji rady miejskiej w sprawie spotkania dotyczącego generalnego projektu remontu DK22 i braku w tym projekcie lewoskrętu do miejscowości Krzyż, proszę za pośrednictwem Państwa portalu zadanie pytania Panu burmistrzowi, czy w tej sprawie nastąpiły pozytywne zmiany przeprojektowania tego skrzyżowania tak aby ten lewoskręt powstał.

Z poważnieniem mieszkaniec sołectwa Krzyż”


Burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski:
„Projekt jest w trakcie opracowania. Nie miałem dotąd zaproszenia na kolejne spotkanie, na którym przedstawiono by kolejną jego wersję. Na pewno cały czas będę zabiegał o zaprojektowanie lewoskrętu w kierunku Krzyża.
Aktywnie uczestniczę w pracach projektowych dotyczących całego odcinka berlinki przebiegającego przez Gminę Czersk. Modernizacja drogi 22 na terenie naszej gminy to kwestia najbliższych kilku lat.”


(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.