23-04-19
Czersk. Do listu odnosi się czerski ratusz
List czytelnika

Publikujemy list czytelnika, który został wysłany do czerskiego magistratu oraz do redakcji. Poprosiliśmy ratusz o odniesienie się do listu - poniżej.

„Nieudolność za nasze pieniądze

Czersk. 20 kwiecień 2019

Burmistrz Czerska

Co się dzieje w czerskim urzędzie jeszcze nie minęła wpadka z komisją konkursową do spraw wyboru dyrektora ośrodka zdrowia a już burmistrz zalicza kolejną. Nie chce zajmować się zwierzętami bezdomnymi?  Panie burmistrzu kogo pan w tym urzędzie zatrudnia?

Jestem oburzony działaniem urzędu pod Pana kierowaniem, bo albo pan nad tym nie panuje, albo robicie sobie kpiny z nas podatników. Przecież to my/ja was utrzymujemy i za nasze pieniądze pracujecie dla nas. A okazuje się, że nie potraficie tego robić tak samo jak poprzednia władza.

Chciałbym wiedzieć kto popełnia tak kardynalne błędy, nie mając pojęcia o przepisach. Czy tytuł pani burmistrz do niczego nie zobowiązuje, przecież jest wysoko wykształcona, prawdopodobnie doktor?

Jak może dochodzić do takich wpadek, kto poniesie za to konsekwencje, a może zamieciecie to pod dywan jak wszystkie inne sprawy narażające nas na koszty ponoszone przez poprzedników?

Z poważaniem
JK Potocki”

 

„Szanowny Panie

Dziękuję za Pana maila i troskę o jakość pracy Urzędu Miejskiego w Czersku.

Zapewniam, że wszystkie uwagi, które do nas wpływają są na bieżąco analizowane, a wynikające z nich wnioski niezwłocznie wykorzystywane do podnoszenia jakości  usług publicznych świadczonych przez Gminę Czersk.

Z poważaniem
Sekretarz Gminy
Grzegorz Zabrocki”


(red)

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.