10-06-19
Powiat chojnicki. Prezes Morenki Grażyna Wera-Malatyńska stawia na współpracę z organizacjami pozarządowymi
Zapraszają na piknik i kurs

Sandry Brdy oraz Morenka nie przestają pracować nad wzmacnianiem siły i pozycji organizacji pozarządowych w naszym życiu. Za kilka dni odbędzie się specjalny piknik, a wkrótce mają ruszyć też warsztaty kulinarne.


Prezes Morenki Grażyna Wera-Malatyńska stawia na współpracę z organizacjami pozarządowymi.   |  fot. (olo)

Stowarzyszenie Wdzydzko-Charzykowska Lokalna Grupa Rybacka Morenka wspólnie z Chojnicką Powiatową Radą Organizacji Pozarządowych zapraszają na piknik organizacji pozarządowych. Odbędzie się on 13 czerwca o godz. 16.00 w siedzibie Morenki w Charzykowach przy ul. Rybackiej 10.

- Stawiamy na integrację przedstawicieli organizacji, wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy i wymianę doświadczeń. Musimy nieustannie wzmacniać ten sektor – mówi Grażyna Wera Malatyńska. Udział należy potwierdzić telefonicznie (504 099 958) lub e-mail (biuro@lgrmorenka.pl).

Natomiast Sandry Brdy zapraszają na kurs z kuchni regionalnej, które efektem będą wypracowane przepisy i wydana książka kucharska. Zainteresowani z terenu działania Sandrów Brdy (bez miasta Chojnice) powinni zgłaszać się w siedzibie Sandrów Brdy - Wszechnica Chojnicka, ul. Wysoka 3, pokój 212, od poniedziałku do piątku od 7.30 do 15.30, tel. 52 397 79 64, 512 045 078, e-mail biuro@sandrybrdy.pl.

(olo)


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.