11-06-19
Gm. Czersk. Moc atrakcji
Dzień Dziecka w Łubnej

Dnia 9 czerwca odbył się w sołectwie Łubna Dzień Dziecka. Sołtys Piotr Witkowski wraz z radą sołecką zapewnili dzieciom jak i dorosłym wielu atrakcji były między innymi dmuchany zamek, przejażdżki bryczką, pokaz straży  pożarnej jak i policji łączony z przejażdżką i zabawą, pokaz motocyklowy z możliwością przejażdżki jak również quad i gokarty.

Dla dzieci były też przygotowane liczne gry i zabawy pod okiem pani animator. Na  wszystkich czekał zastawiony stół z przekąskami przygotowany w formie bufetu - dla dzieci były przygotowane soki i herbata, dorośli mogli napić się kawy i skosztować ciasta.

Nie zabrakło również kiełbaski z grilla, każdy mógł się częstość. W trakcie imprezy dzieci były obdarowywane słodyczami na zakończenie były lody. Wszyscy byli mile zaskoczeni tak dużym wyborem atrakcji. N zakończenie odbył się konkurs przeciągania liny dorośli kontra dzieci - dorośli nie mieli szans...

Sołectwo Łubna

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.