12-06-19
Gm. Czersk. Relacja
DZIEŃ DZIECKA W BĘDŹMIEROWICACH

Jak co roku przed Lokalnym Centrum Kultury, Edukacji i Organizacji Pozarządowych w Będźmierowicach zebrali się najmłodsi mieszkańcy wraz z rodzicami, bawiąc się na na festynie z okazji Dnia Dziecka. Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje, które umilały im czas. Były konkursy sprawnościowe, przeciąganie liny, dmuchane zamki, przejażdżki wozem strażackim, polewanie wodą.

Mimo wielkiego upału, dzieci bawiły się świetnie a ich śmiech i radość było słychać w całej wsi. Nie zabrakło słodyczy, pieczonych kiełbasek z grilla. Każde dziecko zostało obdarowane drobnymi upominkami . Wielką niespodziankę dla naszych milusińskich przygotował Pan Marian Gołuński- nasz wieloletni przewoźnik, fundując różne nagrody w tym dwa rowery. W tym miejscu w imieniu obdarowanych dzieci jeszcze raz bardzo dziękujemy Panu Marianowi. Święto najmłodszym mieszkańcom Będźmierowic zorganizowało Stowarzyszenie „Nasza Wieś Będźmierowice”, Rada Sołecka wraz z Panią Sołtys i Ochotnicza Straż Pożarna.

Organizatorzy

Rodzice lub opiekunowie prawni wyrazili zgodę na publikację wizerunku dzieci wykorzystanych przez organizatorów. Dzień Dziecka 2019

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.