12-06-19
Czersk. Dzieci po klasie trzeciej i młodzież  zapraszamy do szkół a ucząc się w nich szermierkę sportową będzie można ćwiczyć całkiem za darmo!
VIII Turniej Szermierki Go-Now
o Puchar w Sercu Borów

W sobotę 29 czerwca Czersku w hali im. Romana Bruskiego będą walczyć szermierze ścierający się na planszach bronią go-now.

To już ósmy Turniej o Puchar w Sercu Borów na który zjeżdżają szermierze historyczni z rozmaitych stron Polski  Zapraszamy przez cały dzień do hali. Będzie się działo ! Informacje o turnieju można znaleźć tu https://www.facebook.com/events/2719845744752053/

Organizatorami imprezy są Akademia Sukcesu Społeczna Szkoła Podstawowa w Czersku wraz z Liceum Ogólnokształcące im. W. Pola w Czersku. Rekrutujący  się z tych szkół zawodnicy sekcji szermierki  LUKS "Pol" rozpoczęli w tym roku treningi szermierki sportowej.

Poniżej krótki filmik sprzed roku i zdjęcia szermierki sportowej sprzed kilku dni. Dzieci po klasie trzeciej i młodzież  zapraszamy do szkół a ucząc się w nich szermierkę sportową będzie można ćwiczyć całkiem za darmo!

Turniej wspiera Gmina Czersk.

(HK)

Zobacz film:

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.