16-08-19
Czersk. Prośba zostanie rozważona
Przedsiębiorca: Sporo osób pyta
o „instrukcję obsługi” nowych stojaków


Pojawiły się nowe stojaki na rowery, o które wnioskował właściciel sklepu przy czerskim deptaku (ul. Ostrowskiego).Przedsiębiorca mówi, że sporo osób pyta o „instrukcję obsługi” wskazanych stojaków, które sfinansowała gmina Czersk – na zdjęciu.

Mężczyzna mówi, że nie o takie stojaki chodziło, tylko o tradycyjne, podobne do tych znajdujących się blisko sąsiedniego sklepu – zdjęcie poniżej. Apeluje jednocześnie o postawienie tradycyjnych stojaków.Zastępca burmistrza Czerska informuje, że prośba przedsiębiorcy zostanie rozważona.

(red)

Publikujemy list czytelnika, który odniósł się do kwestii podnoszonych w powyższym artykule.

„Kwestia stojaków na rower

Witam

Stojaki te o których mowa w artykule są bardzo proste w użyciu przy małych osiedlach lub pod blokiem. Sa bardzo popularne i mają dużo lepsze zastosowanie niż tradycyjne stojaki. Wiem że może to być nowość w naszym małym mieście, ale bez przesady nie trzeba do nich "instrukcji obsługi". Gdyby ktoś nie wiedział, wystarczy oprzeć rower i przypiąć zapięciem. 

Tyle w temacie instrukcji.

W moim przekonaniu takich stojaków powinno być dużo więcej w tak ruchliwej miejscu jak nasz deptak. W tej sytuacji (na zdjęciu) można przypiąć ich tylko 4. A rowerów nie brakuje. Osobiście uważam, że te nowe stojaki są dużo ładniejsze oraz bardziej funkcjonalne.  Dla tego też właśnie takiego typu stojaki widziałbym w naszym mieście, oczywiście w dużo większej ilości.

Zastanawia mnie jeszcze jaką jest różnica w kosztach między tradycyjnym a "nowym" stojakiem.”

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.