19-08-19
Gm. Czersk. (ZDJĘCIA, WYNIKI)
FINAŁ GRAND PRIX O PUCHAR BURMISTRZA
CZERSKA W SIATKÓWCE PLAŻOWEJ 2019

W minioną sobotę, na boisku przy świetlicy wiejskiej w Klaskawie, odbył się ostatni Turniej z cyklu Grand Prix o Puchar Burmistrza Czerska w siatkówce plażowej. Do rywalizacji przystąpiło 10 par, które przez 5 godzin, stworzyło emocjonujące sportowe widowisko.

Siatkarskim zmaganiom towarzyszyła, świetna atmosfera. Podczas zawodów zarówno sportowcy, jak i kibice mieli możliwość skorzystania z poczęstunku, gdzie można było zjeść kiełbaskę z grilla czy spróbować pyszne ciasta przygotowane przez Sołtysa Jacka Grzella i Radę Sołecką z Klaskawy. Bardzo dziękujemy.

W ostatecznym rozrachunku zawody w Klaskawie wygrała para siatkarska z Chojnic, Daniel Gierszewski/Jakub Roszyk.

Najważniejszy puchar, za zwycięstwo w klasyfikacji generalnej Grand Prix o Puchar Burmistrza Czerska otrzymali Aleksander oraz Bartosz Walaszczyk, którzy zaprezentowali się najlepiej w ciągu turniejów z serii Grand Prix.

Przypomnijmy, że Grand Prix odbywało się podczas 4 turniejów.

Pierwszy turniej odbył się 20 lipca podczas XIX Dni Rytla na kąpielisku w Rytlu przygotowany przez Ośrodek Kultury w Rytlu.

Drugi turniej w Ostrowitem przygotowany przez Ośrodek Kultury w Czersku.

Kolejny trzeci turniej, 3 sierpnia podczas XXVII Błękitnej Wstęgi Wielkiego Kanału Brdy przygotowany przez Ośrodek Kultury w Rytlu na kąpielisku w Rytlu.

Ostatni czwarty turniej w Klaskawie, 17 sierpnia również przygotowany przez Ośrodek Kultury w Rytlu, Ośrodek Kultury w Czersku oraz Sołtysa Klaskawy.

Bardzo serdecznie dziękujemy organizatorom

Burmistrzowi Czerska, Gminie Czersk, Ośrodkowi Kultury w Rytlu, Ośrodkowi Kultury w Czersku, Sołtysowi i Radzie Sołeckiej z Klaskawy oraz wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji i stworzenia miłej atmosfery podczas tegorocznych rozgrywek.

WYNIKI ZAWODÓW W KLASKAWIE:

1 miejsce: Daniel Gierszewski/Jakub Roszyk

2 miejsce: Aleksander Walaszczyk/Bartosz Walaszczyk

3 miejsce: Adrian Spirka/Łukasz Stryszyk

4 miejsce: Marcin Kujawa/Paweł Wiśniewski

5 miejsce: Szymon Borzych/Dawid Helta


KLASYFIKACJA GENERALNA GRAND PRIX O PUCHAR BURMISTRZA CZERSKA:

1 miejsce: Aleksander Walaszczyk/Bartosz Walaszczyk (Walaszczyk Team)

2 miejsce: Marcin Kujawa/Paweł Wiśniewski (Nieobliczalni)

3 miejsce: Adrian Spirka/Łukasz Stryszyk/Kamil Więcek (Dąbrowa)

4 miejsce: Szymon Borzych/Dawid Helta/Jakub Poturalski (Black Team)

OK Rytel
Fot. OK Rytel, OK. Czersk

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.