13-11-15
Gm. Czersk. Uroczysta Akademia z okazji Dnia Niepodległości

Akademia z okazji Dnia Niepodległości

W dniu 11 listopada 2015 r w Ośrodku Kultury w Łęgu odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Niepodległości. Organizatorem uroczystości był Ośrodek Kultury w Łęgu oraz radna powiatowa Teresa Kropidłowska. Gościem specjalnym był kombatant I Dywizji Pancernej gen. St. Maczka – Jan Prabucki, który krótko opowiedział o swoich wspomnieniach. Przyniósł z sobą zdjęcia, dyplomy i inne pamiątki z swojego życia.

Podczas uroczystości można było posłuchać koncertu fortepianowego Wojciecha Wonsa oraz obejrzeć występy zespołu folklorystycznego „Ziemia Czerska”.

Na końcu można było posłuchać piosenek w wykonaniu harcerzy z Łęga .Dla wszystkich uczestników spotkania przygotowano poczęstunek. Dziękujemy wszystkim uczestnikom uroczystości za to, że wspólnie mogliśmy świętować ten wyjątkowy dzień!

mat. Teresa Kropidłowska 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.