19-12-15
Gm. Czersk. Pojawił się Święty Mikołaj w asyście swojego renifera
Spotkanie Wigilijne w Ośrodku Kultury w Rytlu

W czwartkowe (17.12.) popołudnie Ośrodek Kultury w Rytlu, Sołectwo Rytel oraz Ksiądz Proboszcz przygotowali Spotkanie Wigilijne.

Imprezę rozpoczęła kolęda w wykonaniu instrumentalistów z OK w Rytlu wprowadzając licznie zebraną publiczność w świąteczny nastrój. Następnie bożonarodzeniowe życzenia złożyli zaproszeni goście: Burmistrz Czerska p. Jolanta Fierek, Ksiądz Proboszcz Sylwester Bąk, Sołtys Sołectwa Rytel p. Łukasz Ossowski, Dyrektor Zespołu Szkół w Rytlu p. Renata Niesiołowska oraz Radne Gminy Czersk p. Lidia Kroplewska i Bogumiła Ropińska. Do pełnych ciepła życzeń dołączyła się również Dyrektor Ośrodka Kultury p. Małgorzata Kowalewska – Remisz.

Kolejnym punktem programu były przepięknie przygotowane i wzruszające jasełka w wykonaniu przedszkolaków z Przedszkola Samorządowego w Rytlu. Po jasełkach zespoły wokalne z OK wykonały kolędy i pastorałki. Następnie wszyscy uczestnicy spotkania przeszli do kościoła parafialnego, gdzie po krótkim programie artystycznym zapalono przepiękną choinkę. Po chwili pojawił się Święty Mikołaj w asyście swojego renifera, który rozdał wszystkim dzieciom prezenty.

Ośrodek Kultury w Rytlu

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.