22-01-16
Czersk. Z okazji dnia Babci i Dziadka
Spotkanie międzypokoleniowe w Domu Seniora - WIGOR

21 stycznia 2016r. w Dziennym Domu Senior-WIGOR w Czersku odbyło się międzypokoleniowe spotkanie z okazji dnia Babci i Dziadka. Z tej też okazji,  wnuki i wnuczki Seniorów odwiedziły Dzienny Dom Senior-WIGOR i wspólnie przy jednym stole świętując ten wyjątkowy dzień, częstowali się wypiekami swoich babć i innymi smakołykami.  Nie zabrakło wspólnych śpiewów przy jednym stole oraz specjalnie przygotowanego na tę okazję programu artystycznego, składającego się z piosenek i życzeń, które ucieszyły wszystkie serca Babć i Dziadków.


Spotkanie to było miłą okazją, aby w szczególny sposób okazać szacunek Seniorom. Moc  życzeń wywołała ogromną radość, uśmiech i wzruszenie. Zapewne ten dzień na długo pozostanie w pamięci, zarówno Seniorów  jak i wnuków. Wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy za miło spędzone chwile a Babciom i Dziadkom życzymy wszelkiej pomyślności i stu lat życia, a cytując za śpiewem wnuków jednej z uczestniczek- Pani Heleny z Mosnej  „i zdrowia i szczęścia i błogosławieństwa...”
 
mat. DD Senior-WIGO


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.