23-01-16
Czersk. Wszystkie darowizny przekazane przez gości zasilą konto SP „J”
Zabawa karnawałowa Stowarzyszenia Przyjaciół "Jedynki"

16 stycznia 2016 r. w „Karczmie Pod Lipami” odbyła się zabawa karnawałowa zorganizowana przez Stowarzyszenie Przyjaciół „Jedynki”. Punktualnie o 20.00 przybyłych gości przywitała prezes Katarzyna Ebertowska. Wszystkim „Przyjaciołom” stowarzyszenia życzyła udanej zabawy i smacznego.


Zaraz po kolacji pojawiły się na parkiecie pierwsze pary. Do tańca zapraszał DJ Oskar, który na tę noc przygotował bardzo różnorodny repertuar, więc każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W międzyczasie zostały rozdane fanty z loterii, która odbyła się przed rozpoczęciem zabawy. Impreza trwała całą noc, a ostatni goście opuszczali salę krótko przed godziną 4.00. Dobry humor dopisywał wszystkim do końca, zatem mamy nadzieję, że w podobnym składzie spotkamy się za rok. Wszystkie darowizny przekazane przez gości zasilą konto SP „J” i tym samy sprawią radość uczniom Szkoły Podstawowej nr 1 w Czersku. Dziękujemy!

Mat. SP1 Czersk


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.