26-01-16
Czersk. Po kilku godzinach 17-latka została przekazana do izby dziecka skąd przewieziono ją do wyznaczonego ośrodka
POLICJANCI ZATRZYMALI POSZUKIWANĄ 17-LATKĘ

W sobotę (23.01.) policjanci z Czerska podczas patrolu zatrzymali 17-latkę, która aby uniknąć kary ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Zatrzymana nieletnia, miała nakaz doprowadzenia do młodzieżowego ośrodka wychowawczego.

Codziennie na terenie działania chojnickiej jednostki prowadzone są działania zmierzające do zatrzymania osób poszukiwanych przez wymiar sprawiedliwości. Każdego dnia  do komendy wpływają kolejne nakazy doprowadzenia i listy gończe, na podstawie których policjanci wszczynają poszukiwania. Powodem ukrywania się przed wymiarem sprawiedliwości jest chęć uniknięcia kary i pozostania jak najdłużej na wolności.

Jedną z tych zatrzymanych, która chciała pozostać jak najdłużej na wolności była 17-latka z Czerska, na którą sąd wydał nakaz doprowadzenia do ośrodka wychowawczego. Mundurowi w sobotę podczas patrolu, zauważyli znaną im poszukiwaną nieletnią na jednej z ulic w mieście. Natychmiast podjęli wobec niej czynności i doprowadzili do jednostki. Po kilku godzinach 17-latka została przekazana do izby dziecka skąd przewieziono ją do wyznaczonego ośrodka.

KPP Chojnice


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.