Artykuł reklamowy
Zapraszamy do najpiękniejszego salonu Klose w Polsce!

4 lutego swoje drzwi dla Klientów otworzył nasz nowy salon firmowy w Czersku przy ul. Szkolnej 13. W tym wyjątkowym showroomie, możecie zobaczyć najnowsze kolekcje naszej marki, a wszystko to zaprezentowane w oryginalnych, a zarazem koncepcyjnych aranżacjach.

W przestronnych, przyjaźnie zaprojektowanych wnętrzach można obejrzeć nagrodzoną Złotym Medalem MTP 2015 kolekcję K28, czy prezentowaną po raz pierwszy w Polsce linię K34, która swoją premierę miała na styczniowych targach imm cologne 2016.

Na miłośników klasyki czekają programy Milo, Verdi i Rafael. Swoje zaszczytne miejsce na ekspozycji mają kolekcje z litego drewna – K19, K5 i K24. W salonie zaprezentowano także sypialnię Oleo oraz propozycje systemów do przedpokoju i garderoby. Wszystkie prezentowane w Czersku kolekcje to nie statyczne, seryjne rozwiązania, lecz meble inspirujące do poszukiwań i wyboru własnych kompozycji.

Ekspozycję mebli skrzyniowych dopełnia niezwykle bogata oferta stołów, foteli i krzeseł, wzbogacona starannie dopasowanymi dodatkami – ułatwia to wyobrażenie możliwości aranżacyjnych i dostarcza inspiracji do kreowanie własnej przestrzeni domowej. Wszyscy Klienci salonu mogą liczyć na profesjonalną pomoc w wyborze rozwiązań najlepiej odpowiadających ich potrzebom.

Serdecznie zapraszamy do Czerska:
 

 

Salon Meblowy Klose
Czersk, ul.Szkolna 13
tel:  664 741 827
fax: (52) 395 33 05

e-mail: salon.czersk@klose.com.pl
www.klose.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek: 9:00-17:00
sobota: 9:00-13:00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

RELACJA Z OTWARCIA:
Dni otwarte w Fabryce Mebli KLOSE
Najpiękniejszy salon w Polsce już otwarty!


W dniu 4 lutego 2016 r. odwiedzających SalonNowe Inspiracje - nową ekspozycję mebli Klose w Czersku - spotkała moc atrakcji. Handlowcy z firmy odpowiadali na wszystkie pytania dotyczące kolekcji Klose.

Z propozycji – dni otwartych Fabryki Mebli KLOSE – skorzystało wiele osób. Można było wziąć udział w aktywnej prezentacji fabryki mebli w grupie 12 osobowej. Podczas prezentacji opowiadano o procesie produkcji mebli, można było zobaczyć pracę niektórych maszyn, a nawet uruchomić niektóre.

Najmłodsi uczestnicy mogli w kolorowym namiocie skorzystać z  przygotowanych dla nich atrakcji. Animatorzy z zaprzyjaźnionego Domu Kultury w Łęgu, wspaniale zajmowali się dziećmi. Dzieci podziwiały pokaz iluzjonisty, tańczyły zumbałki, mogły śmiesznie pomalować buźkę. Ciekawscy zaglądali do wozu strażackiego. Po zabawie wyświetlono interesującą bajkę w Kinie Malucha. Dzieci brały też udział w konkursie plastycznym pod tytułem "Mój wymarzony pokój". Milusińskim zapewniono kącik kulinarny ze słodyczami i napojami.

Osobom zwiedzającym oferowano ciepłe przekąski i napoje. Słodkości oraz pączki na tłusty czwartek przygotowały Panie Łężanki. Słone przekąski i grzane napoje serwowała Gościnna Piwniczka. Dużą atrakcją była loteria, w której główną nagrodą był bon rabatowy na zestaw mebli Klose, a dochód z loterii przeznaczony został na zimowisko dla dzieci przy Domu Kultury w Łęgu. Imprezie towarzyszyła karnawałowa muzyka, zaś na jej zakończenie przy muzyce z filmu Piraci z Karaibów podziwiać można było pokaz sztucznych ogni.

Poniżej relacja z imprezy (WIDEO, ZDJĘCIA):
 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.