10-lecie składu węglowego Hanseatic


Z okazji okrągłych urodzin naszego składu chcielibyśmy podziękować wszystkim naszym Klientom, którym od lat dostarczamy węgiel. Dla Was jesteśmy i dzięki Wam działamy. Z tej okazji przygotowaliśmy wyjątkową ofertę jakościową i cenową.

W tym roku byliśmy po raz kolejny na Czerskiej Majówce. Jako sponsor główny konkursu pt.: „Bieg w Szpilkach”, 1 tona naszego węgla trafiła do kobiety na wysokich obcasach, która spokojnie może startować w maratonie … w szpilkach.W sekrecie Wam zdradzimy, że nagrodę postanowiła oddać swojej Babci i nasz węgiel w najbliższych dniach pojedzie do miejscowości Biała.

Więcej na temat naszego udziału w imprezach znajdziesz TUTAJ

Zapraszamy wszystkich, którzy potrzebują dobrego węgla w dobrej cenie na nasz SKŁAD WĘGLOWY HANSEATIC w Czersku, Wybudowanie pod Łąg, naprzeciwko stacji kontroli pojazdów Babiński.

Poznaj naszą ofertę TUTAJ
Dowiedz się więcej o węglu TUTAJ

SKŁAD WĘGLOWY HANSEATIC W CZERSKU

Wybudowanie pod Łąg, 89-650 Czersk
(naprzeciwko stacji kontroli pojazdów Babiński)

Tel.: 604 226 797  

 www.wegieldodomu.pl

Skład czynny od pon.-pt. w godz.: 8:00 - 16:30,
wybrane soboty w godz.: 8:00 - 13:00.

 

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.