7-10-16
Czersk. Koszt inwestycji wyniósł nieco ponad 200 000,00 zł netto
Otwarcie PSZOK w Czersku

Wczoraj (6.10) dokonano uroczystego otwarcia Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, który zlokalizowany jest na terenie Zakładu Usług Komunalnych przy ul. ul. Kilińskiego 15 w Czersku. Po obiekcie, który funkcjonuje już od lipca br., oprowadzał zebranych, m.in. burmistrz Jolantę Fierek, prezes komunalnej spółki Paweł Garbacki.

- Mogłoby się wydawać, że inwestycja pn. Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych nie jest zamierzeniem, którym trzeba się nadmiernie chwalić, więc nie będziemy tego robić. Chcemy tylko pokazać, jak zostały spożytkowane środki finansowe, które na ten cel przekazała nam gmina. Koszt przedmiotowej budowy wyniósł nieco ponad 200 000,00 zł netto, co też pokazuje że można tworzyć ciekawe obiekty za relatywnie niewielkie pieniądze. Staranne realizowanie zadań powierzonych przez lokalny samorząd podkreśla dobrą współpracę pomiędzy gminą, a naszą spółką, współpracę która musi być jeszcze lepsza jakościowo mając na uwadze trudne czasy, w jakich przyszło nam egzystować. Jednocześnie chciałbym podziękować wszystkim pracownikom zarówno Gminy Czersk jak i Zakładu Usług Komunalnych, którzy wkładem w postaci swego zaangażowania przyczynili się do powstania tego obiektu – mówi Paweł Garbacki, prezes ZUK w Czersku.

(red)

Regulamin PSZOK - odbieranie odpadów komunalnych: TUTAJZdjęcia z otwarcia PSZOK w Czersku:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.