7-10-16
Czersk. Uroczysta gala
30 lat Szkoły Specjalnej w Czersku

Szkoła Specjalna w Czersku obchodziła dziś (7.10) jubileusz 30-lecia istnienia. Z tej okazji w placówce odbyła się uroczysta gala, poprzedzona mszą św. odprawioną w kościele parafialnym.

Do pięknie udekorowanej sali Zespołu Szkół Specjalnych w Czersku przybyli goście, którzy składali na ręce dyrektora Leszka Mrozińskiego życzenia, gratulacje i prezenty. Padło wiele ciepłych słów. Starosta Stanisław Skaja podkreślał, że inwestowanie w dobrze wyposażoną placówkę jest dla organu prowadzącego (Powiat Chojnicki) obowiązkiem. Cieszył się z dokonań społeczności szkolnej. W uroczystości uczestniczyli też poprzedni dyrektorzy Krystyna Sikorska oraz Jan Gliszczyński.

Uczniowie przygotowali efektowny program artystyczno - sportowy, za który otrzymali owacje na stojąco. Na zakończenie goście mogli zwiedzić szkołę, która niedawno, bo pięć lat temu, została rozbudowana.

(red)

Zobacz przemówienie Leszka Mrozińskiego, dyrektora ZSS w Czersku: TUTAJ

Poniżej fotorelacja z uroczystości:


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.