12-03-19
Czersk. Wyjątkowe, pełne ciepła, rodzinne spotkanie
18 lat WTZ w Czersku

11 marca społeczność Warsztatu Terapii Zajęciowej w  Czersku obchodziła 18-tą rocznicę powstania placówki.  W spotkaniu zorganizowanym z tej okazji brał udział pan prezes Stowarzyszenia Rodziców i Opiekunów Działających na Rzecz Dzieci Niepełnosprawnych - Edmund Trzebiatowski.

- "Osiemnastkę" obchodziliśmy we własnym gronie- zależało nam , by każdy z naszych uczestników czuł, że to jego święto. Spędziliśmy ten wspólny czas- razem- oglądając zdjęcia , wspominając minione lata i wydarzenia. Nie zabrakło życzeń podziękowań, tortu i kwiatów... Atrakcją była też pizza dla wszystkich. Mam nadzieję, że WTZ zarówno dla uczestników jak i kadry oddającej podopiecznym swoje serce jest dla nich drugim domem. "Dom to miejsce, gdzie dusza rozbiera się do naga. Dom to miejsce, gdzie można zdjąć maskę i dać się domowi pogłaskać po policzku. Dom kołysze do snu. Dom nie ocenia, nie rozlicza. Dom kocha bezwarunkowo i bezinteresownie. Tylko dom tak kocha. Jeśli jest prawdziwym domem"- tym cytatem podsumowuje wczorajsze wyjątkowe, pełne ciepła, rodzinne spotkanie kierownik WTZ Renata Breszka.

WTZ Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.