29-03-18
Czersk. Turnieje, mecz pokazowy
50-Lecie Piłki Ręcznej w Czersku

Miło nam poinformować wszystkich byłych i obecnych zawodników, działaczy, jak również sympatyków piłki ręcznej w Czersku, że w roku bieżącym mija 50 lat od momentu, gdy czerscy szczypiorniści po raz pierwszy zaprezentowali się w rozgrywkach ligowych.

Na tę okoliczność powołany został dwunastoosobowy Komitet Organizacyjny Obchodów 50-Lecia Piłki Ręcznej w Czersku. Celem powołania Komitetu jest promocja i uświetnienie dokonań naszej dyscypliny. Dlatego też w 2018 roku odbędzie się szereg turniejów młodzieżowych, a w weekend 14-16.09.2018r. planowane są: mecz pokazowy z udziałem zaproszonych drużyn, międzypokoleniowy turniej drużyn damskich i męskich oraz okolicznościowe spotkanie.

Po Świętach Wielkanocnych, z okazji których wszystkim Państwu życzymy dużo zdrowia i wszelakiej pomyślności, będziemy publikować kolejne informacje o pomysłach i planach realizacji obchodów.

W imieniu Komitetu:
Maciej Jakubowski

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.