(AKTUALIZACJA)
godz. 21.30

Jest rekord!
Już wiadomo, że podczas 27. Finału WOŚP w Czersku zebrano więcej pieniędzy niż w ubiegłym roku. W 2018 roku Czersk zasilił WOŚP kwotą ok. 18,5 tys. zł.

Ile zebrano dziś? Wciąż liczone są środki. Już teraz wiadomo, że jest to kwota co najmniej 23 tys. zł.

Więcej informacji wkrótce.13-01-19
Czersk. Fotorelacja – cz. I
Trwa 27. Finał WOŚP w Czersku

Dziś (13.01) rano wolontariusze przybyli na spotkanie do Ośrodka Kultury w Czersku, w którym mieści się miejscowy Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Tuż po spotkaniu, odebraniu puszek i serduszek wolontariusze wyruszyli na ulice miasta. Dziś odbył się już specjalny bieg (WIDEO - TUTAJ) oraz kąpiel morsów (WIDEO - TUTAJ). Wczoraj trwały licytacje podczas rozgrywek CzLH.

Zdjęcia z wydarzeń w galerii - poniżej.

Serdecznie zapraszamy na 27 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy do Ośrodka Kultury w Czersk od godz. 16.00!

Koncerty zespołów NOW z Brus, INDEPENDENT - Charzykowy, MOMENTO z Brus i QUEST z Czerska!

Występy dzieci z grupy baletowej przy Ośrodku Kultury w Czersku oraz przedszkolaki z Przedszkola im. Anioła Stróża w Czersku!

Licytacje! - tort, ława narożna, przejażdżka bryczką, wyroby hand made, buda dla psa, kołowrotek dla wędkarzy, vouchery na usługi fryzjerskie i wiele, wiele innych! Kawa, herbata i słodkości!

Parking przy Domu Chleba od godz. 14.00

Przejażdżki wozem strażackim i grochówka z wkładka ;)

 Więcej o tym co dzieje się w naszym sztabie znajdziecie tu: https://www.facebook.com/pg/Sztab-Wielkiej-Orkiestry-%C5%9Awi%C4%85tecznej-Pomocy-O%C5%9Brodek-Kultury-w-Czersku-607891482976961/posts/?ref=page_internal

 Pamiętajcie, gramy dzisiaj dla dzieci małych i bez focha!

 Znajdźcie nas w Czersku i odwiedźcie zaprzyjaźnione sztaby - Łąg, Rytel i okolice!

 Sie ma!

Sztab Czersk, (red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.