2-04-19
Czersk. Sobotni mecz II-ligowych zespołów piłki ręcznej
Borowiak Czersk - MKS Brodnica 27:37 (13:21)

Początek spotkania należał do gospodarzy. W 13 minucie pierwszej połowy Borowiak wygrywał 8:4. Wszystko wskazywało na to że będzie to zacięte spotkanie do ostatnich minut . W 20 minucie na tablicy widniał wynik 11:9. Nagle w drużynie gospodarzy stało się coś, coś czego nikt nie wie i nie potrafi wytłumaczyć, co bez skrupułów wykorzystali zawodnicy z Brodnicy. Wynik do przerwy 13:21.

W drugiej połowie zawodnicy z Brodnicy kontrolowali przebieg spotkania, nie dając szans na odrobinie strat , a zawodnicy na przemian rzucali bramki.

Skład : Łukasz Dobrzański (bramkarz) - Mateusz Łoński (5 bramek ), Szymon Thiede (5), Kamil Łukasik (5), Kajetan Wojciechowski (4), Paweł Moczadło (4), Mateusz Konik (2), Maciej Jakubowski (1), Szymon Piotrowski (1), Mateusz Lenz, Mateusz Gliniecki.

MLKS Borowiak Czersk

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.