Artykuł reklamowy
Charytatywne mikołajki w Galerii Neptun!

Przygotowaliście już listę świątecznych prezentów, które chcielibyście znaleźć pod choinką? Jeśli nie, to lepiej się pośpieszcie. Spiszcie swoje gwiazdkowe marzenia i już 6 grudnia wręczcie je osobiście Świętemu Mikołajowi, który tego dnia będzie gościem naszego centrum.

Na to spotkanie zapraszamy do strefy zlokalizowanej przy fontannie w godz. 15:00 do 19:00. Święty Mikołaj nie przybędzie do naszego centrum sam. Towarzyszyć mu będą artyści z Kuźni Brackiej, którzy dźwiękami najpiękniejszych polskich kolęd i świątecznych przebojów umilą Wam pierwsze świąteczne zakupy

W czwartek 6 grudnia równocześnie odbędzie się akcja pt. „Kociewskie Anioły dla Hospicjum”. W tym szczególnym czasie wraz z wolontariuszami będziemy zdobić świąteczne pierniczki.

Na specjalnie przygotowanym stoisku pojawią się cegiełki w postaci:

–  prac przygotowanych przez Kociewiaków

–  charytatywnych kartek świątecznych „Świąteczna karta dla hospicjum”

– kalendarzy z pracami dzieci „Kolorowa łąka dla hospicjum”

Podczas akcji będzie prowadzona również zbiórka rzeczowa dla pacjentów hospicjum. Zakup cegiełek i zbiórka rzeczowa będzie również możliwa w dniach 7 i 8 grudnia (przy sklepie Intermarche).

 

Galeria Handlowa Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7
 

 www.galeria-neptun.eu

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.