20-05-20
Czersk. Apel do AZK. Dyrektor ma propozycję
Czytelniczka zwraca się z prośbą w sprawie skweru

Alicja Fierek opiekująca się skwerem przy skrzyżowaniu ul. Dworcowej z Sikorskiego w Czersku apeluje za naszym pośrednictwem do Administracji Zasobów Komunalnych o ścinanie trawy, zbieranie śmieci, pielenie skweru od strony ul. Sikorskiego oraz przycinanie żywopłotu.


Pani Alicja zwraca się z prośbą, ponieważ pomimo wykonywanych telefonów do AZK trawa nie jest przycinana na czas, tak jak na sąsiednich terenach zielonych, należących również do gminy. Wyjaśnia, że w czynie społecznym dba o zieleń, sadzi kwiaty, podlewa rośliny już od czterech lat – po śmierci pana Kazimierza, który założył ten piękny skwer.

Dyrektor AZK informuje, że czytelniczce jest udzielana pomoc, gdy się o nią zwróci. Proponuje, przejęcie opieki nad skwerem - wpisanie go do grafiku AZK. Wtedy jednostka kompleksowo zajmie się zielenią w tym miejscu.

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.