21-11-18
Czersk. „Mamy nadzieję, że kolejne wizyty w tym sklepie będą dla naszych klientów w pełni komfortowe”
Czytelnik: Dostęp do toalety w czerskiej
Biedronce ograniczony


Nasz czytelnik informuje, że pomieszczenia sanitarne dla klientów w nowo wyremontowanej Biedronce w Czersku nie są oznaczone, a dostęp do toalety jest utrudniony.
 

Mężczyzna wspomina zdarzenie sprzed kilku dni - na prośbę o klucz do toalety skierowaną do pań przy kasie klient miał usłyszeć, że ma sam poszukać kierownika, który ów klucz posiada.

Nasz rozmówca uważa, że nie tak ma wyglądać dostęp do sanitariatów dla klienta. Klucz winien mieć swoje miejsce w kasach, a drzwi prowadzące do wskazanych pomieszczeń powinno być oznaczone, z czytelną informacją o miejscu pozyskania klucza.

O wyjaśnienie sytuacji zwróciliśmy się do Jeronimo Martins Polska S.A.

 „Dziękujemy za przekazany sygnał. Ubolewamy, że klient poczuł się niekomfortowo. Toaleta dla klientów naszego sklepu przy ul. Cmentarnej w Czersku zostanie właściwie oznaczona w najbliższym czasie, włącznie z informacją, że klucz do niej jest dostępny w kasie nr 1 – sklep dopiero został otwarty po remoncie i ten element jeszcze nie został wykonany. Mamy nadzieję, że kolejne wizyty w tym sklepie będą dla naszych klientów w pełni komfortowe” – wyjaśnia Maria Szymankiewicz, specjalista ds. relacji zewnętrznych w Jeronimo Martins Polska S.A.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.