24-03-20
Gm. Czersk. Apel do mieszkańców
Potrzebujesz pomocy? Zgłoś się

W naszej gminie działa centrum pomocy najbardziej potrzebującym. Osoby wymagające wsparcia proszone są o kontakt na wymienione niżej numery telefonów.

Pomoc jest kierowana głównie do osób starszych, niesamodzielnych czy samotnych. Apelujemy do Państwa o pozostanie w domu i skorzystanie ze wsparcia gminy Czersk. Nasi wolontariusze pomogą zrobić zakupy czy załatwić inne pilne sprawy.

Apelujemy też do osób, które takiego wsparcia nie potrzebują, ale znają mieszkańców, którym należy pomóc. Prosimy o informację na temat tych osób.

Centrum pomocowe znajduje się w Środowiskowym Domu Samopomocy. Jego koordynatorem jest Jolanta Lipska. Potrzebujący pomocy powinni zgłaszać się pod numerami  telefonów: 507 730 635, 507 730 628 lub 52 398 88 12.

Wszystkie osoby, które chcą zaangażować się w wolontariat i wspierać gminę w pomocy dla osób starszych i potrzebujących, proszone są o kontakt pod te same numery telefonów.

UM w Czersku

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.