8-10-19
Czersk. PODZIĘKOWANIE
Mecz charytatywny dla Tosi z Czerska

W minioną niedzielę tj. 6 października 2019r. odbył się na gminnym stadionie w Szlachcie im. Włodzimierza Kuchty „Mecz charytatywny dla Tosi” . Mimo niesprzyjającej aury nasi zawodnicy  obu drużyn: Mieszkańcy Gminy Osieczna kontra Służby Ratunkowe dali z siebie wszystko i rozegrali mecz dla Tosi.

Mecz zakończył się wynikiem 5:5, co skutkowało remisem, ostatecznie wygrała drużyna Mieszkańców Gminy Osieczna na czele z kapitanem Wójtem Stanisławem Stosikiem. Organizacja tego wydarzenia przerosła najśmielsze oczekiwania nas jako organizatorów, jednak to Wy wszyscy ludzie dobrej woli, darczyńcy, wolontariusze przyczyniliście się do tego że udało się pozyskać tak liczną kwotę  ze skarbon stacjonarnych 42 478,50 zł  oraz dodatkowo 2600zł, które stanowiły przelewy bezpośrednio na konto fundacji od darczyńców dokonywane podczas licytacji, co daje łączną kwotę 45 078,50zł.

Wydarzeniu towarzyszyły liczne atrakcje m.in. odbył się pokaz stuntu motocyklowego w wykonaniu Grzegorza Doeringa z Lubichowa, występ zespołu tanecznego INSOMNIA, pokaz dwukrotnego wicemistrza yoyo Jakuba Plądra oraz występ Zespołu QUEST. Gościliśmy również znanych z naszych stron sportowców zawodnika Wisły Płock Mateusza Szwocha, który czynnie włączył się w pomoc dla Tosi, a fanty przekazane od niego na licytacji cieszyły się ogromnym powodzeniem. Podczas wydarzenia skosztować było  można swojskich przetworów takich jak bigos, leczo, przepyszne ciasta, a to wszystko dzięki naszym wspaniałym wolontariuszom. Ponadto było stoisko z watą i popcornem Pana Radosława Bednarowskiego oraz Zespół GrillTeam z Tucholi . Najmłodsi uczestnicy wydarzenia mogli skorzystać ze strefy zabaw, które zapewniła Fabryka Imprezy, pomalować twarz przy stoisku Pani Eweliny Bareckiej oraz zrobić zdjęcie z maskotką Skooby Doo.

Niecodzienną atrakcją był przejazd radiowozem z USA, dzięki uprzejmości Pana Tomasza Musiał oraz wsparciu grupy OBJAZDOWO PO CZERSKU. Nasi niezawodni Ochotnicy Straży Pożarnej z Osiecznej, Szlachty i Czerska również nas nie zawiodły i zatroszczyły się podczas tego wydarzenia nie tylko o bezpieczeństwo, ale również udostępniły pojazdy do licznych przejażdżek.

Dzięki tak wspaniałym prowadzącym Pani Annie Bielawskiej-Jutrzenka oraz Pani Magdalenie Lipkowskiej licytacja przebiegła pomyślnie, udało się wylicytować 101 przedmiotów. Największym wynikiem w licytacji cieszył się dwudniowy pobyt Courtyart by Marriott w Gdyni wylicytowany za 900zł oraz piłka drużyny Wisły Płock z autografami zawodników również wylicytowana za 900zł. O oprawę muzyczną minionego wydarzenia zatroszczył się Marek Suszek.

Serdecznie dziękujemy za wasze uczestnictwo i hojne datki. Macie ogromne serca.

DZIĘKUJEMY – Organizatorzy

Kamila Konwalska
Marta Węsierska
Kinga Stosik
Tomasz Krzemiński
Maja Szlachcikowska


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.