20-04-19
Czersk. Relacja
Międzynarodowy Dnia Trzeźwości
– Festyn w Czersku

Dnia 15.04.2019r. przy Ośrodku Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbył się festyn z okazji Międzynarodowego Dnia Trzeźwości zorganizowany przez Stowarzyszenie "Lepsze Jutro" przy współpracy z Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej.

Podczas trwania festynu mieszkańcy mogli skorzystać z poszerzenia wiedzy na temat grup samopomocowych (AA, DDA/DDD, Al-Anon, Al-Ateen) oraz z porad specjalistów (policjant, terapeuta), posłuchać wykładu psychoterapeutki Pani Ewy Jasik Wardalińskiej.

Na najmłodszych uczestników czekały gry i zabawy na świeżym powietrzu, zajęcia plastyczne oraz słodki poczęstunek. Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom spotkania oraz terapeutom i funkcjonariuszom KP, którzy włączyli się w organizację festynu.

Stowarzyszenie "Lepsze Jutro"

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.