Artykuł reklamowy
Moc urodzinowych atrakcji w Galerii Neptun!

Nadeszła wiosna, a wraz z nią tradycyjnie moc urodzinowych atrakcji w Galerii Neptun! W ostatnią niedzielę kwietnia koniecznie zarezerwuj wolny czas i odwiedź nasze centrum! Celebruj z nami urodziny Galerii Neptun i wygrywaj nagrody.

Podczas tegorocznej edycji imprezy zaplanowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek. W worku z urodzinowymi prezentami przygotowaliśmy zarówno atrakcje dla dzieci, jak i dorosłych. Specjalnie z myślą o naszych najmłodszych gościach zaplanowaliśmy: warsztaty mydlarskie, zajęcia lepienia z gliny i strefę z zadaniami zręcznościowymi. Zabawy dla dzieci zostaną przeprowadzone pod okiem profesjonalnych animatorów. Dodatkowo najmłodsi mogą liczyć na słodkie upominki.

Dorośli natomiast powalczą o nagrody w nowym urodzinowym konkursie „Wygrywanie przez wykreślanie”. Niezmiennie do wygrania będą bony podarunkowe do wykorzystania w sklepach Galerii Neptun. Aby je zdobyć wystarczy wykonać 3 proste kroki:

1. W dniu 28.04.2019 r. zrób zakupy za min. 50 zł

2. Zgłoś się do punktu info w godz. 12:00 – 18:00 i zarejestruj paragon.

3. Rozwiąż poprawnie wykreślankę i odbierz nagrodę!

Im więcej poprawnych odpowiedzi zakreślisz, tym cenniejszą nagrodę wygrywasz. Gwarantujemy, że nikt nie odejdzie z pustymi rękoma.

W dniach 28 kwietnia będziemy na was czekać przy fontannie w godz. od 12:00 do 18:00! Do zobaczenia!

 

Galeria Handlowa Neptun
83-200 Starogard Gdański
ul. Pomorska 7

www.galeria-neptun.eu 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.