9-10-19
Gm. Czersk. Relacja
NOC BIBLIOTEK 2019 W OŚRODKU
KULTURY W RYTLU

Noc Bibliotek to ogólnopolska akcja promująca czytelnictwo i biblioteki.

Akcja ta przeprowadzona jest w Polsce już po raz piąty, w tym roku pod hasłem „Znajdźmy wspólny język”. Dzięki uczestnictwu w akcji Noc Bibliotek - Ośrodek Kultury uzyskał  prawa do publicznej emisji filmu familijnego z 2013 r.  "Ptyś i Bill", który powstał na podstawie komiksu pod tym samym tytułem (wydawnictwo Egmont) w reżyserii A. Charolta i F. Magniera. 

Film wyświetlono  w Rytlu w dniu 08.10.2019 r. i na projekcję przyszły klasy drugie i trzecie Szkoły Podstawowej w Rytlu. Film opowiada o przyjaźni  i przygodach chłopca Ptysia i jego psa - spaniela Billa. Film wszystkim się spodobał, mamy nadzieję, że dzieci bardzo miło  spędziły czas,   a dodatkową atrakcją było to, że oglądający otrzymali  zakładki i naklejki promujące akcję Noc Bibliotek 2019.

Dziękujemy Paniom i dzieciom ze Szkoły Podstawowej w Rytlu za liczne przybycie i za wspólnie spędzony czas.

OK Rytel


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.