25-03-20
Czersk. Jest doświadczony, posiada dwie specjalizacje
Nowy lekarz w czerskim SP ZOZ

Z początkiem kwietnia br. w czerskiej przychodni rozpocznie pracę nowy lekarz, który zastąpi innego,  odchodzącego z placówki. Jednak wymiar pracy tego nowego będzie większy (pełen), tak więc dostępność dla pacjentów ma się poprawić.

Lekarz pochodzi z woj. wielkopolskiego, przeprowadzi się w okolice Czerska z całą rodziną. Doktor jest doświadczony, posiada dwie specjalizacje, jest mężczyzną w sile wieku. Na razie SP ZOZ wynajmie mu mieszkanie na czas remontu jego domu (okres maksymalnie kilku miesięcy).

Dyrektor czerskiej placówki przyznaje, że pozyskanie w dzisiejszych czasach lekarza jest bardzo trudne, tym bardziej cieszy się ze szczęśliwego finału poszukiwań nowej osoby. Intensywne poszukiwań były prowadzone w rożnych miejscach, praktycznie w całej Polsce.

Hanna Jasińska, dyrektor SP ZOZ w Czersku, przyjęłaby jeszcze jednego lekarza w związku z planami rozwoju przychodni.  Aplikacje są składane na bieżąco, może więc z czasem pojawi się w Czersku kolejny nowy doktor.

Więcej wkrótce.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.