23-04-19
Czersk. Indywidualne wyróżnienia zdobyli   Antoni Stosik -najlepszy skrzydłowy ,oraz  Michał Linda -król strzelców 51 rzuconych bramek
Ogólnopolski Turniej Piłki Ręcznej
w Nowej Karczmie


W przedświąteczny weekend w Nowej Karczmie odbyła się kolejna edycja Pomorskiego Festiwalu Piłki Ręcznej  Chłopców r. 2007.  Na zawody przybyły najlepsze drużyny z sześciu województw. 

Zmagania trwały 3 dni, zawodnicy wraz z trenerami rozlokowani byli  w klasach .Wyjazd okazał się też chrztem sportowym dla najmłodszych  adeptów szczypiorniaka 10 i 11 - latków, którzy podpatrywali i wspomagali starszych kolegów. Nie zabrakło też atrakcji pozasportowych: przejażdżki dorożkami, czy pieczenia kiełbasek przy ognisku.  Czersk reprezentowany przez chłopców z Dwójki, został rozstawiony do silniejszej grupy, co w konsekwencji wyeliminowało nasz zespół z walki o medale. Indywidualne wyróżnienia zdobyli   Antoni Stosik -najlepszy skrzydłowy ,oraz  Michał Linda -król strzelców 51 rzuconych bramek.

1 . Sambor Tczew

2.  UKS Olecko

3.  MKS  MOSIR Kętrzyn

4.  UKS Nowa Karczma

5. Sokół Kościerzyna

6.   Dwójka Czersk

7.   MMTS Kwidzyn

8.   MKS Brodnica

9.   SP 9 Elbląg 

10. SKF Sparta Oborniki

11.  UKS Gdańsk Osowa

12.  MKS Morąg


Wyniki meczów  - Dwójka:

Olecko                 10:12

Dwójka :Oborniki Wlkp.     12: 9

Dwójka :Kościerzyna          9 :12

Dwójka :Tczew                  10:15

Dwójka: Elbląg                  16 :12

Dwójka: Kwidzyn               15:7

Dwójka : Sokół                    8:14


mat.SP2 CZERSK

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.