11-09-19
Czersk. Oszczędność czasu i pieniędzy
Pacjent pyta o możliwość odbioru wyników badań

Nasz czytelnik pyta o możliwość odbioru wyników badań z chojnickiego szpitala przez czerski SP ZOZ. Mówi, że w innych placówkach istnieje taka możliwość, co jest dużym ułatwieniem dla pacjentów skutkującym oszczędnością czasu i ich pieniędzy.

Hanna Jasińska, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Czersku, wyjaśnia, że rozważy możliwość wprowadzenia w/w rozwiązania. W przypadku czerskiej placówki chodzi o zdjęcia RTG. Zapowiada też podpisanie umowy z przychodnią w Starogardzie Gdańskim, aby również tam, poza chojnickim szpitalem, była możliwość nieodpłatnego wykonywania zdjęć RTG.

(red)


Hanna Jasińska, dyrektor Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Czersku, wyjaśnia, że rozważy możliwość odbioru wyników zadań przez placówkę, którą zarządza.





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.