4-03-19
Gm. Czersk. Organizatorami zabawy byli Sołtys i Świetlica Wiejska w Zapędowie
PĄCZKI SOŁTYSA I BAL PRZEBIERAŃCÓW
DLA DZIECI W ZAPĘDOWIE

Dnia 28 lutego w Tłusty Czwartek w świetlicy wiejskiej w Zapędowie został zorganizowany bal przebierańców dla dzieci połączony z kawką i pysznymi  pączkami, które piekł sam Sołtys Zapędowa dla przybyłych gości.

Organizatorami zabawy byli Sołtys i Świetlica Wiejska w Zapędowie. Na balu oprócz pysznego pączka były atrakcje dla dzieci m.in. tańce, gry i konkursy, w których to dzieci bardzo chętnie uczestniczyły. Na sali było mnóstwo radości i śmiechu z naszych milusińskich. Zapewniono też nagrody i pyszne smakołyki dla dzieciaczków.

Oprócz dzieci na balu były też rodzice dzieci, nasze kochane seniorki, panie z Koła Gospodyń Wiejskich oraz rodzice z dziećmi z sąsiednich sołectw - co nas bardzo cieszy. Bardzo serdecznie dziękujemy dzieciom i gościom za przybycie i mile spędzony czas.

Sołectwo Zapędowo

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.