10-09-18
Czersk. Dwie porażki i remis
Pierwsze mecze Olimpii Czersk

Piłkarze nożni Olimpii Czersk (seniorzy) rozegrali swoje pierwsze mecze o mistrzostwo B klasy.

Pierwsze dwa mecze Olimpia rozegrała na wyjazdach z Piastem II Człuchów 1:5 i Agrą Ostrowite 1:3 i nie był to udany początek ligi.

Do pierwszego spotkania u siebie (8.09 - zdjęcia) z liderem Nowymi Nowa Cerkiew drużyna przystąpiła mocno zmotywowana. Początek nie był jednak optymistyczny, po o 15 minutach meczu wynik był 0:2 dla gości. Jednak drużyna pokazała charakter i i wyrównała na 2:2. Niestety jeszcze przed przerwą straciła kolejną bramkę. W drugiej połowie Olimpia rzuciła się do odrabiania strat i udało się wyrównać.

Zacięty mecz zakończył się remisem 3:3.