27-05-19
Czersk.  MISTRZOSTWA POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ ZSS „SPRAWNI RAZEM”
Pierwsze miejsce reprezentacji województwa
pomorskiego, w drużynie trzech zawodników
MUKS RAZEM Czersk

Ogromny sukces odniosła reprezentacja województwa pomorskiego na Mistrzostwach Polski w piłce nożnej 9-cio osobowej organizowanych pod egidą ZSS „SPRAWNI RAZEM”.

Prowadzona przez Jarosława Fidurskiego reprezentacja wywalczyła I miejsce. Jest to pierwsze miejsce w dwudziestopięcioletniej historii udziału w zawodach ZSS „SPRAWNI RAZEM” przez województwo pomorskie w tej dyscyplinie.

W drodze do tego wyniku pokonała zespoły z województwa małopolskiego i świętokrzyskiego oraz zremisowała z reprezentacją województwa mazowieckiego i zachodniopomorskiego.

Zawody odbyły się w dniach 24-26.05.2019r. w Ostrowcu Świętokrzyskim. W reprezentacji województwa wystąpiło trzech zawodników MUKS „RAZEM” Czersk. Na szczególne wyróżnienie zasługuje Krystian Lewandowski, który bardzo dobrze spisał się w roli bramkarza. Poza nim wystąpili: Dawid Turzyński i Rekowski Mateusz (Czersk), Adam Kluk, Szymon Falkowski  i  Adam Kluk (Człuchów), Oskar Kosecki i Jacek Łysiuk (Słupsk), Marcin Załuska i Jakub Płochocki (Gdańsk).

Wyniki zespołu pomorskiego:

Pomorskie – Małopolskie 2:1

Pomorskie – Świętokrzyskie 2:1

Pomorskie – Mazowieckie 0:0

Pomorskie – Zachodniopomorskie 1:1

(JF)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.