20-05-20
Gm. Czersk. Koszt zadania wyniósł 40 tys. zł
Plac zabaw w Łubnej gotowy

Niedawno zamontowane zostały nowe urządzenia zabawowe na placu rekreacyjnym w Łubnej. Pracownicy Spółdzielni Socjalnej Czersk wykonali prace wykończeniowe poprzez wyrównanie terenu i nawiezienie żółtego piasku.

Inwestycja jest realizowana ze środków Czerskiego Budżetu Obywatelskiego. Koszt zadania wyniósł 40 tys. zł. Najmłodsi mieszkańcy sołectwa pewnie nie mogą się już doczekać, kiedy plac zabaw zostanie otwarty. Niestety z powodu pandemii, tego typu obiekty rekreacyjne są jeszcze niedostępne.

Jest to kolejna inwestycja wykonana na placu rekreacyjnym w Łubnej. Przypomnijmy, że pod koniec ubiegłego roku wybudowana została enegooszczędna wiata ogniskowa.

Sołtys Łubnej, Piotr Witkowski już ma w głowie realizację kolejnych zadań. Teraz chce pozyskać środki na budowę boiska sportowego.

UM w Czersku





Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.