23-10-18
Podziękowania

Szanowni Państwo, Mieszkańcy Gminy Czersk!

W imieniu Komitetu Wyborczego "Dla Naszej Gminy" dziękuję za udział w wyborach samorządowych. To ważne, że tak wielu mieszkańców Gminy Czersk poszło do urn wyborczych.

Bardzo dziękuję za głosy oddane na mnie i na kandydatów Komitetu Wyborczego „Dla Naszej Gminy”. Państwa poparcie to dla nas ogromne wyróżnienie i jeszcze większe zobowiązanie.

Dzięki  Państwa przychylności zdobyłem ponad 50 procent głosów, co pozwoliło rozstrzygnąć wybory burmistrza w pierwszej turze.  Z kolei w Radzie Miejskiej zasiądzie 13 osób z naszego komitetu. To wyniki, których się nie spodziewaliśmy!

Jeszcze raz dziękuję moim kolegom kontrkandydatom za merytoryczną i spokojną kampanię wyborczą. Liczę na dobrą współpracę z nimi oraz z radnymi wybranymi z ich komitetów wyborczych.

Razem będziemy zmieniać Gminę Czersk – Nasza Gminę!

Przemysław Biesek-Talewski

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.