19-11-18
Czersk. Burmistrz tymczasowo przyjmuje w pomieszczeniu obok
Przemysław Biesek-Talewski
nie wprowadził się jeszcze do gabinetu burmistrza


Nowy burmistrz Czerska Przemysław Biesek-Talewski nie zajął jeszcze gabinetu, który w czerskim magistracie jest przeznaczony dla włodarza. Tymczasowo pracuje obok, tj. w pomieszczeniu, które zajmował drugi zastępca poprzedniej burmistrz.

Przemysław Biesek-Talewski wyjaśniał wczoraj (19.11), że gabinet, w którym urzędowała dotychczasowa burmistrz trzeba odświeżyć. Prace remontowe mają potrwać kilka dni. Czy w gabinecie pozostanie obraz burmistrza Krzysztofa Gogolewskiego, który został tam powieszony wczoraj? (zobacz artykuł)
Przemysław Biesek-Talewski odpowiada, że na czas remontu na pewno będzie zdjęty, a później – po zakończeniu prac - zapadnie decyzja czy znajdzie tam swoje miejsce na stałe.

(red)Prace remontowe w gabinecie burmistrza idą pełną parą, w pomieszczeniu działa już ekipa remontowa. (zdjęcia 20.11, ok. godz. 11.00)Burmistrz Czerska pracuje tymczasowo w gabinecie obok - pokój nr 44.Wiceburmistrz Czerska pracuje w pokoju nr 42, w pokoju nr 43 (gabinet burmistrza) trwa remont. Tabliczki z nazwiskami włodarzy mają pojawić się dzisiaj (20.11.) - ok. godz. 13.30, a nie jak podawaliśmy wcześniej - jutro. (przyp. red.)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.