12-11-19
Czersk. Zajmują 7 miejsce w tabeli
Seniorki Olimpii Czersk zakończyły rundę jesienną

Seniorki Olimpii rozegrały swoje ostatnie spotkanie rundy jesiennej w III lidze kobiet. Mecz odbył się na wyjeździe ze Stalą Jezierzyce. Obie drużyny  były z takim samym dorobkiem punktowym, więc dziewczyny przystępowały do meczu mocno zmotywowane i bardzo chciały wygrać.

Mecz odbywał się w trudnych warunkach, woda i błoto na boisku. Po 24 minutach meczu Stal prowadziła 2:0. Ale nasze panie nie odpuszczały. W 35 min. Monika Weber strzeliła kontaktową bramkę i dała dziewczynom impuls do dalszej walki. Wydawało się, że taki wynik utrzyma się do przerwy, ale padła przysłowiowa bramka do szatni i było 3:1 dla Stali.

Po przerwie nasze seniorki ruszyły do boju. W 51 min. Wiktoria Czapiewska strzela gola, a 6 min. później wyrównuje na 3:3 i wszystko zaczyna się od początku. Niestety w 79 min. Stal zdobywa kolejną bramkę. Dziewczyny próbował jeszcze odrobić straty, zdobyły bramkę, ale niestety sędzia nie uznał gola.

Ostatnia bramka dla Stali padła tuż przed zakończeniem spotkania. Wynik meczu 5:3.

Brawo za walkę. Będzie okazja do rewanżu na wiosnę.

Ostatecznie seniorki zajęły w rudzie jesiennej 9 pkt. i zajmują 7 miejsce w tabeli.

Dziękujemy za wspieranie drużyny i wspólne  kibicowanie naszym Olimpijkom.