20-07-18
Gm. Czersk. Podziękowania
Sołtys: Można wyremontować dziurawą
drogę za niewielkie pieniądze. Trzeba tylko chcieć!


Zbigniew Krzoska, sołtys Gutowca (na zdjęciu) cieszy się z modernizacji ok. 1 km drogi w jego sołectwie, w miejscowości Kurkowo. Sam zorganizował materiał wypełniający, który trafił na gruntową drogę.  Trakt był dziurawy, po jego stabilizacji, auta mogą poruszać się w stosunkowo komfortowy sposób.


- Osobiście załatwiłem 12 transportów ciężarowych materiału od pewnego przedsiębiorstwa. Kliniec otrzymałem bezpłatnie. Jego transport i rozwiezienie na drogę kosztowało gminę Czersk tylko ok. 3 tys. zł. Zadanie wykonał pan Michał Połom ze Złotowa, któremu w imieniu mieszkańców serdecznie dziękuję. Jak widać można wyremontować dziurawą drogę za niewielkie pieniądze. Trzeba tylko chcieć! – mówi sołtys Zbigniew Krzoska, który przysłał zdjęcia (poniżej) remontowanego traktu ( odcinek ok. 1 km: od ul. Jatowskiej w Gutowcu w kierunku Kurkowa).

(red)

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.