19-12-18
Gm. Czersk. W bajkowej scenerii
„Spotkanie z Mikołajem” w Będźmierowicach

W sobotę nasi milusińscy wraz ze swoimi rodzicami i dziadkami przybyli do Lokalnego Centrum Kultury, Edukacji i Organizacji Pozarządowych w Będźmierowicach, by - jak co roku - spotkać Świętego Mikołaja.

Już po raz kolejny  impreza przebiegała w bajkowej scenerii, ponieważ amatorski teatrzyk Stowarzyszenia „Nasza Wieś Będźmierowice”- „Wesoła Klika” zaprezentował się przed tak zacną publicznością z przedstawieniem „Kot w butach”.

Oklaskom nie było końca, ale to uśmiechy najmłodszych były dla organizatorów największym podziękowaniem.

Po zakończeniu spektaklu, wśród dzieci i aktorów niespodziewanie pojawił się główny gość - Święty Mikołaj, przyjechał do nas super pojazdem i obdarował  każde dziecko  słodkim prezentem.

Tego samego dnia, wieczorową porą przy wspólnym wigilijnym stole zasiedli członkowie Stowarzyszenia „Nasza Wieś Będźmierowice” i strażacka brać z miejscowej jednostki OSP. Swoją obecnością zaszczycił nas również Pan Burmistrz Przemysław Biesek-Talewski.

W tej świątecznej atmosferze organizatorzy - Stowarzyszenie „ Nasza Wieś Będźmierowice”, miejscowa jednostka OSP oraz Rada Sołecka – pragną złożyć wszystkim mieszkańcom naszej Gminy zdrowych, rodzinnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!

Stowarzyszenie „Nasza Wieś Będźmierowice”

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.