11-07-18
Czersk. Chłopiec zbił kolano
Uwaga na chodnik przy ul. Lipowej w Czersku

Nasza czytelniczka zwraca uwagę na zły stan chodnika przy wiadukcie kolejowym na ul. Lipowej w Czersku. Kobieta informuje o wypadku jej dziecka, który miał miejsce 9 lipca (przysyła zdjęcia – publikujemy poniżej).

Syn mieszkanki Czerska jechał rowerem po chodniku i wjechał w połamane betonowe płytki, a następnie wypadł z chodnika na jezdnię. W konsekwencji zbił kolano, chłopiec miał wjechać na chodnik w związku ze szczególną sytuacją, która miała akurat miejsce na drodze.

Kobieta dodaje, że powiadomiła 9 lipca o stanie chodnika policję, która obiecała poinformować odpowiednie służby, jednak 10 lipca o godz. 18.30 chodnik wyglądał tak samo. Czytelniczka zauważa, że taki stan ciągu dla pieszych zgraża również pieszym.

Dziś (11.07) rano zgłosiliśmy sprawę do przedstawiciela zarządcy drogi - Macieja Kempińskiego, dyrektora Wydziału Inwestycji i Infrastruktury Drogowej w Starostwie Powiatowym w Chojnicach. Miejmy nadzieję, że chodnik zostanie szybko naprawiony.

(red)

 

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.