19-07-18
Powiat chojnicki. PLEBISCYT NA NAJPOPULARNIEJSZEGO DZIELNICOWEGO ZAKOŃCZONY
W powiecie chojnickim triumfował
asp.sztab. Waldemar Goliński

Zakończył się plebiscyt „Najpopularniejszy dzielnicowy województwa pomorskiego". Głosowanie odbywało się za pośrednictwem strony internetowej. W powiecie chojnickim triumfował asp.sztab. Waldemar Goliński (na zdjęciu) z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach.


O przyznaniu tytułów zdecydowali mieszkańcy, którzy oddawali głosy na swoich „policjantów pierwszego kontaktu”. Największą liczbę głosów w całym województwie zdobyła mł. asp. Ewa Kulas , dzielnicowa z IV Komisariatu, który podlega Komendzie Miejskiej Policji w Gdańsku.

Oprócz tego każda Komenda Miejska i Powiatowa Policji w województwie pomorskim, wyłoniła swoich zwycięzców, którzy zdobyli największą ilość punktów w swoich rejonach. W powiecie chojnickim Najpopularniejszym dzielnicowym okazał się asp.sztab. Waldemar Goliński z Rewiru Dzielnicowych w Charzykowach.

Celem ogłoszonego plebiscytu było wyłonienie najbardziej rozpoznawalnego policjanta dzielnicowego w województwie pomorskim oraz popularyzowanie sylwetek dzielnicowych wśród mieszkańców naszego regionu.

KPP Chojnice

Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.