9-10-19
Powiat chojnicki. Podziękowanie
Wspieramy leczenie dwumiesięcznej Tosi z Czerska

8 października 2019 r. w II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach odbyła się ostatnia akcja obecnego Samorządu Uczniowskiego. Tym razem sprzedaż gofrów została przygotowana błyskawicznie, bo cel, na który zdecydowaliśmy się przeznaczyć kwotę nie mógł czekać. Pieniądze zostaną przekazane na leczenie dwumiesięcznej Tosi z Czerska.

Dziewczynka urodziła się ze złośliwym nowotworem oka, a koszty leczenia przerastają możliwości finansowe rodziny. Kwota, którą zgromadziliśmy przerosła nasze najśmielsze wyobrażenia. Udało nam się zebrać, aż....... 1566 zł!

Bardzo dziękujemy wszystkim za zaangażowanie. Zarówno tym, którzy upiekli słodkości jak i tym, którzy zajęli się przygotowaniem gofrów.  Jako cała społeczność 2LO trzymamy kciuki za efektywne leczenie Tosi i szybki powrót do zdrowia.

Karol Jagielski
II Liceum Ogólnokształcącym im. gen. Władysława Andersa w Chojnicach

 


Materiały umieszczone w portalu Wizjalokalna.pl chronione są prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Korzystanie z materiałów w całości lub fragmentach, dalsze ich rozpowszechnianie bez zgody pisemnej redakcji portalu Wizjalokalna.pl, jest zabronione.