6-11-19
Czersk. Olimpia zakończyła tę rundę na 10 miejscu z 12 punktami na koncie
Wysokie zwycięstwo seniorów Olimpii Czersk

W ostatnią niedzielę, seniorzy Olimpii rozegrali ostatni mecz rundy jesiennej - na wyjeździe z  Orkanem Huta.

Obie drużyny są z dołu tabeli, ale to Orkan grał u siebie i od początku meczu było widać, że chce zgarnąć 3 punkty. Niestety Olimpia szybko zweryfikowała plan Orkana, po kilku minutach padła bramka dla czerszczan, potem kolejne dwie. Po 20 minutach meczu wynik 0:3 dla Olimpii. Kibice Orkana mieli już  w tym momencie dość, bo opuścili w pośpiechu trybuny stadionu. Na stadionie pozostali kibice z Czerska, którzy cieszyli się z wysokiego prowadzenia. A to nie był jeszcze koniec kanonady Olimpii. Do przerwy wynik podskoczył do 0:5.

Po przerwie gra Olimpii uspokoiła się i było widać, że seniorzy Olimpii kontrolują spotkanie. Orkan jeszcze rzucił się do odrabiania strat, ale stać ich tylko było na strzelenie honorowego gola.

Wynik meczu 5:1 dla Olimpii.

Bramki dla Olimpii strzelili:

Mateusz Drążek - 2

Patryk Narloch - 2

Robert Repiński - 1

Podsumowując rundę jesienną, nie była może zbyt udana, ale końcówka sezonu zdecydowanie tak.

Olimpia zakończyła tę rundę na 10 miejscu z 12 punktami na koncie.

Dziękujemy kibicom, którzy wspierają piłkarzy podczas meczów i są z nimi na dobre i złe chwile.

Seniorki Olimpii mają jeszcze do rozegrania w najbliższy weekend ostatnie spotkanie, ale na wyjeździe ze Stalą Jezierzyce. Miejmy nadzieję, że przywiozą 3 punkty.